Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

aktuality / novinky

CENÍK 2021

vloženo 12.02.2021

Pro distribuční síť a velkoobchod je aktualizován ceník 2021. Více info na 608400022, e-mail sedlacek@manusacz.com.napište nám

Využijte náš poptávkový formulář

Panikové automatické dveře

Řada kruhových a obloukových automatických dveří se sestává ze 2 posuvných křídel. Posuvná křídla se pohybují v opačných směrech po předem přesně definovaném poloměru zakřivení a zajíždějí za pevná dveřní křídla s nepatrně větším poloměrem zakřivení. Zakřivení dveří může být v úhlu 180 (půlkruh) nebo jen několika málo stupňů. Provedení dveří je možné konvexní nebo konkávní. Obloukové a kruhové dveře zajišťují velkou světlou šíři průchodu v porovnání s celkovou šíří dveří. Tento typ automatických dveří pomůže architektovi a návrhaři vytvořit pozoruhodný, stylový vstup a přitom využít výhod posuvných dveří, jako rychlé otevření a bezpečnost pro koncového uživatele. Použitím dvou půlkruhových dveří vytvoříte kruhové, které jsou velmi vhodným a elegantním řešením do míst, jako jsou vstupy do hotelů, bank, kancelářských budov a unikátních architektonických budov.

Revoluční koncept a flexibilita univerzálního motoru BRAVO umožní navrhnout obloukové dveře s vyklenutým nebo vypouklým tvarem s různými poloměry a úhly. Setkáváme se zde s nejnáročnějším typem dveří, které vytvoří neobyčejný vchod do Vaší budovy.

  Palma/Bravo Activa
Světlá šířka (mm) 1200 - 3000 -
Max. šířka otevření 800 - 2000 -
Max. váha křídla 2 x 75 -

Funkce

Otevírání

Oboustranné otevírání

Prostor

Tam, kde je vyžadován větší přístupový otvor než je obvyklé

Nouzové

listy lze ručně vytlačit ven

 

Kompatibilní

Transparentní a plně orámované kompatibilní dveře

Sektory

Díky sofistikovanému designu a pokročilé technologii standardních automatických posuvných dveří Manusa jsou ideální pro jakýkoli typ architektury a projektu.

 Letiště Hotely 
 Maloobchod Zdravotnictví 
 Doprava Finance 
 Na míru Průmysl 
 Kanceláře Restaurace

rychlý kontakt

Tel.: +420 608 400 022
E-mail: info@manusacz.com

kde nás najdete


Podívejte se na přehlednou interaktivní mapku »