Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
bubblegum vape juice collection is one of our proud achievements owing to its high-end quality and design. buy your anonymous online on the official brand website. more and more people began to pursue fashional style balenciagareplica.ru.
offer all kinds of high quality perfectrolexwatch.to which you need.replica u boat watches capsoil chrono quartz 45mm mens black dial code 8111 d has been at the forefront of watch making.

aktuality / novinky

CENÍK 2023

vloženo 12.02.2021

Pro distribuční síť a velkoobchod je aktualizován ceník 2023. Více info na 608400022, e-mail sedlacek@manusacz.com.napište nám

Využijte náš poptávkový formulář

O společnosti

Manusa CZ je na území České republiky zástupcem společnosti MANUSA (Španělsko), která dodává systémy pro výrobu automatických dveří do více než 50 zemí světa. Sídlo společnosti je v Mikulově, v roce 2013 byla otevřena nová pobočka v Praze. Náš tým zajišťuje plnou výrobu, dodávku, montáž a servis automatických dveřních systémů po celé České republice.

Naše firma je schopna pružně reagovat na jakoukoli poptávku týkající se automatických vstupních systémů. Největší důraz při zpracování zakázky je kladen na kvalitu, bezpečnost a spolehlivost. Firma nabízí komplexní a flexibilní služby s cílem uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Každá zakázka je přímo na místě konzultována, náš tým je odborně proškolen a připraven Vám ochotně vyjít vstříc při plnění Vašich požadavků.

Realizací zakázky náš vztah se zákazníkem nekončí, firma nabízí záruční i pozáruční servis. Záruční lhůta je standardně 24 měsíců a u automatických dveří navíc 4 roky na pohon. Všechny výrobky splňují platné Evropské normy.

rychlý kontakt

Tel.: +420 608 400 022
E-mail: info@manusacz.com

kde nás najdete


Podívejte se na přehlednou interaktivní mapku »