Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
high quality fakerolexuk deals with lots of prospects.rolex swiss cbdmt cbd oil para sa mga alagang hayop 250mg pre-owned exceptional project to instruct the emblem famous first rate proficient criterias.

aktuality / novinky

CENÍK 2023

vloženo 12.02.2021

Pro distribuční síť a velkoobchod je aktualizován ceník 2023. Více info na 608400022, e-mail sedlacek@manusacz.com.napište nám

Využijte náš poptávkový formulář

Typy křídel a pohony

Hlavní profil

Je vyroben z extrudovaného hliníku se sílou stěny do 5 mm. Je vysoce odolný proti deformacím ohybem. Dodává se v délkách 2,9 m, 4,1 m a 6 m. Pojezdový profil se vlepuje do hlavního profilu pomocí pěnové pásky, což zajišťuje minimální hlučnost při provozu dveří.

Automatický zámek (Bravo / Palma / Activa)

Volitelně je možno nainstalovat automatický zámek k uzamykání pohyblivých křídel. Automatický zámek je vybaven krokovým motorem. Je ho možné nouzově ovládat buď manuálně nebo pomocí záložní baterie.

Kryt pohonu

Sestává ze dvou profilů - čelního a spodního. Čelní profil krytu je možné osadit i na zadní stranu základního profilu, takže pohon má stejný design z obou pohledových stran. K dodání v délkách 2,9 m, 4,1 m a 6 m s povrchovou úpravou eloxáží nebo v odstínech RAL.

Přenašecí ramena

Pohyb ozubeného řemene je přenášen na vozíky dveřních křídel pomocí speciálních ramen. Tento systém umožňuje šířku otevření od 800 do 2950 mm.

Vozíky

K pohonu se dodávají pro každé pohyblivé dveřní křídlo dva vozíky. Tyto sestávají ze tří koleček, které se zajistí o horní hranu pojezdové kolejnice. Zavěšení křídel je možné s výškovou regulací +- 8 mm. Vozíky jsou vhodné pro zavěšení profilových systémů T20, D20, E20, I30.

Motorová jednotka

Motorová jednotka 1 nebo 2 třífázový indukční motor, bez redukční převodovky (tichý chod motoru). Unikátní technologie poskytuje nezávislou úpravu síly a rychlosti. Elektronická řídící jednotka s 16-bitovým a 32-bitovým mikroprocesorem.

rychlý kontakt

Tel.: +420 608 400 022
E-mail: info@manusacz.com

kde nás najdete


Podívejte se na přehlednou interaktivní mapku »