automatické dveře     typy křídel a pohony     o společnosti     reference     kontakty
 
aktuality / novinky
CENÍK 2018
vloženo 23. 2. 2018

Pro distributorskou síť je vydán nový ceník komponentů MANUSA pro rok 2018. Pro více info kontaktujte: Ing. Bilíček na tel. č.: 728 045 055 nebo e-mail: bilicek@manusacz.com


více zde

ARCHIV AKTUALIT
napište nám

O společnosti

Manusa CZ je na území České republiky zástupcem společnosti MANUSA (Španělsko), která dodává systémy pro výrobu automatických dveří do více než 50 zemí světa. Sídlo společnosti je v Mikulově, v roce 2011 byla otevřena nová pobočka v Praze. Náš tým zajišťuje plnou výrobu, dodávku, montáž a servis automatických dveřních systémů po celé České republice.

Naše firma je schopna pružně reagovat na jakoukoli poptávku týkající se automatických vstupních systémů. Největší důraz při zpracování zakázky je kladen na kvalitu, bezpečnost a spolehlivost. Firma nabízí komplexní a flexibilní služby s cílem uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Každá zakázka je přímo na místě konzultována, náš tým je odborně proškolen a připraven Vám ochotně vyjít vstříc při plnění Vašich požadavků.

Realizací zakázky náš vztah se zákazníkem nekončí, firma nabízí záruční i pozáruční servis. Záruční lhůta je standardně 24 měsíců a u automatických dveří navíc 4 roky na pohon. Všechny výrobky splňují platné Evropské normy.

rychlý kontakt
Tel.: +420 608 400 022
Email: info@manusacz.com
kde nás najdete


Podívejte se na přehlednou interaktivní mapku »
logo2 E-mail: info@manusacz.com  |  Tel.: +420 530 334 595
MANUSACZ.COM 2007-12 © Všechna práva vyhrazena.
webdesign by synapse